Masz już dość przeglądania ogłoszeń?

Masz już dość jeżdżenia i oglądania ślicznych „perełek”, które w rzeczywistości okazują się zmęczonym złomem?

Nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu który Ci odpowiada?

Sprowadzimy auto takie jakie sobie wymażyłeś/aś!

Pierwszy krok to kontakt telefoniczny lub mailowy z określeniem, jakiego samochodu szukamy.

Następnie ja przystępuję do szukania „tego wymarzonego” pojazdu. Czas jest różny w zależności jak szybko pojawi się samochód, który spełni Twoje i moje oczekiwania. Musi być to auto za które wezmę pełną odpowiedzialność!

Jeżeli znajdę odpowiedni samochód, wysyłam mailowo link lub zdjęcia auta. Zazwyczaj jest to kilkanaście zdjęć ukazujących samochód, razem z jego ewentualnymi wadami.

Wspólnie podejmujemy decyzję o zakupie.

Jeżeli decyzja jest negatywna – szukamy dalej.

Natomiast jeżeli jest zgoda na zakup auta, spotykamy się w celu podpisania umowy na sprowadzenie auta. W umowie zawieramy specyfikację samochodu, jego cenę końcową po wszystkich opłatach związanych ze sprowadzeniem samochodu oraz przewidywany czas realizacji zamówienia. Na tym etapie pobieram zadatek w wysokości 10-15% wartości auta.

Gdy samochód przyjedzie do kraju, spotykamy się celem zaprezentowania nowego nabytku. W tym momencie kupujący może sprawdzić samochód w dowolnie wybranym warsztacie lub serwisie.

W ciągu kilku dni od daty przybycia do Polski, przygotowuję samochód do rejestracji. Robię wszystkie opłaty, tłumaczenia oraz pierwszy przegląd. Po Twojej stronie jest jedynie wizyta w wydziale komunikacji aby zarejestrować auto. Tego samego dnia autem można bezpiecznie odjechać do domu 🙂

 

Podczas całego procesu, ja jestem odpowiedzialny za stan sprowadzanego samochodu. Jeżeli po przyjeździe okaże się że stan pojazdu różni się od tego umówionego i usunięcie mankamentów jest przeze mnie niemożliwe, klient ma pełne prawo odstąpić od umowy, a ja zwracam wpłacony zadatek w całości.