Nasz skup aut działa na terenie całego województwa pomorskiego – jesteśmy mobilni i zmotoryzowani, dlatego odległość nie jest dla nas przeszkodą. Od wielu lat działamy w branży motoryzacyjnej i mamy w niej ogromne doświadczenie. Nasi rzeczoznawcy to specjaliści znający wartość każdego samochodu – dlatego potrafimy zaoferować najlepsze i uczciwe ceny, z których każdy będzie zadowolony. Działamy szybko i profesjonalnie – jednocześnie do każdego Klienta podchodząc indywidualnie. Dlatego możemy przeprowadzić ekspresową transakcję, dojechać w wyznaczone miejsce, dobrać odpowiedni termin i godzinę spotkania, załatwić wszelkie formalności i zakupić każde auto – robimy wszystko czego tylko można by oczekiwać od skupu aut.

Naszą misją jest skup wszelkich aut, niezależnie od ich stanu technicznego, oferując klientowi najlepszą cenę i obsługę. Przekonaj się sam co nasza firma jest Ci wstanie zaoferować. Cel jaki sobie obraliśmy to satysfakcja Klienta, a dzięki znajomości jego potrzeb doskonale wiemy jak zadbać o obsługę oraz sfinalizować transakcję, aby obie strony były zadowolone.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń, napisz, wyślij formularz – dowiedz się więcej o naszej firmie i ofercie. Nic nie stracisz. Wszelkich informacji, jak i wycenę auta, udostępniamy za darmo.

 

Dlaczego Pomorski Skup Aut?

  • Posiadamy doświadczenie i znamy potrzeby Klienta.
  • Skupujemy wszystkie pojazdy – również te zniszczone, nieposiadające rejestracji i bez względu na markę/rocznik.
  • Zapewniamy korzystne warunki finansowe, a wyceny dokonujemy już na początku współpracy.
  • Przyjeżdżamy w miejsce wskazane przez Klienta i bezpłatnie transportujemy zakupiony pojazd.
  • Płacimy gotówką lub przelewem.
  • Jesteśmy elastyczni i jesteśmy do dyspozycji Klienta na każdym etapie współpracy.
  • Działamy błyskawicznie i przy minimum formalności, dzięki czemu współpraca z nami jest komfortowa i bezproblemowa.